Obsada
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Simona Kollárová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Hotel (2018) (serial)
Delukse (2019) (serial)
Michaela Čobejová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Rex (2017) (serial)
Peter Sklár
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Pán profesor (2020) (serial)
Mafstory (2006) (serial)
Jozef Vajda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Gabriela Dzuríková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Červené pásky (2020) (serial)
Websterovci (2017) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Martin Šalacha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Delukse (2019) (serial)
Eugen Libezniuk
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ludmila Kozmenková
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Dunaj, k vašim službám (2023) (serial)
Hranica (2022) (serial)
Sväťo Malachovský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Zwycięzca (2023) (serial)
Mafstory (2006) (serial)
Roman Poláčik
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Štefan Martinovič
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Kavej: Z východu na západ (2019) (serial)
Dominika Žiaranová
Najlepsze seriale:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (serial)
Delukse (2019) (serial)
Doktori (2014) (serial)
Roman Mrázik
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Michal Spielmann
Najlepsze seriale:
Horná Dolná (2015) (serial)
Doktori (2014) (serial)
Nový život (2020) (serial)
Ladislav Ladomirjak
Najlepsze seriale:
Susedia (2006) (serial)
Hranica (2022) (serial)
Detektív Dušo (2018) (serial)
Lukáš Dóza
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (serial)
Jana Labajová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Za sklom (2016) (serial)
Dr. Dokonalý (2012) (serial)
Słowianie. Płomień mocy (2020) (serial)
Marko Igonda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Dušan Cinkota
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Klamstvo (2023) (serial)
Červené pásky (2020) (serial)
Štúrovci (1991) (serial)