Twórcy:
Hajime YatateZdjęcia:
Kazunobu OkedaObsada:
Rihoko Yoshida, Satomi Kōrogi, 伊倉一恵, Ichirō Nagai, Ikue Ōtani, 坂本千夏, Chafūrin, Chiyoko Kawashima, Rei Sakuma, Nobutoshi Kanna, Sumi Shimamoto, Kyōko Tongū (więcej)Odcinki(51)
-
Torinokodžima wa ósawagi! (E31)
-
Obasan jume no debut! (E32)
-
Omadžinai de bikkuri! (E33)
-
Omoide Wakuwaku! (E34)
-
Onizuru-sensei tódžó! (E35)
-
Mirai-čan to gakkó e! (E36)
-
Mirai-čan micukaru! (E37)
-
Mama wa Izumi Oba-san! (E38)
-
Odžó-sama wa dai star! (E39)
-
Kaette kita tensai kagakuša (E40)
-
Mirai wa Idol? (E41)
-
Double Date de Doki! (E42)
-
Nacumi, džojú jarimasu! (E43)
-
Kore ga wataši no danna-sama? (E44)
-
Kaitó Mirai-čan (E45)
-
Kásan no uta (E46)
-
Obasan no daihenšin! (E47)
-
Tokudane wa Mirai-čan! (E48)
-
Wataši ga mama desu! (E49)
-
Time Slip no Asa (E50)
-
Sajonara, Mirai-čan (E51)
Obsada
Rihoko Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
Satomi Kōrogi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Ničidžó (2011) (serial) - aktor, narrator
伊倉一恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ichirō Nagai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
坂本千夏
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Chafūrin
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Chiyoko Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Rei Sakuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Monster (2004) (serial)
Nobutoshi Kanna
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Sumi Shimamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial) - narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kyōko Tongū
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Osamu Saka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Minoru Inaba
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Junko Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Akage no Anne (1979) (serial)
Gokudó-kun man'júki (1999) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
Hirohiko Kakegawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Takumi Yamazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Naoki Makishima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Etsuko Kozakura
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Nobuyuki Hiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)