Świnka
Reżyseria:
Krzysztof MagowskiZdjęcia:
Włodzimierz GłodekMuzyka:
Zbigniew RajObsada:
Tadeusz Huk, Ewa Skibińska, Katarzyna Figura, Bogdan Baer, Janusz Michałowski, Leon Niemczyk, Marcin Troński, Bolesław Abart, Jacek Borkowski, Grzegorz Heromiński, Danuta Kowalska (więcej)Opisy(1)
Uwolniona z rzeźni świnka kontynuuje marsz do Holiday Spring. Wytrwale tropi ją dozorca Ben, który po ucieczce zwierzaka stracił pracę. Zaciekły wróg świnki zamierza ją zabić, pozbywając się przy okazji niewygodnych świadków. (TVP)
Obsada
Tadeusz Huk
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Ewa Skibińska
Polska
Najlepsze seriale:
Dekalog (1989) (serial)
Ślepnąc od świateł (2018) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Katarzyna Figura
Polska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Gang zielonej rękawiczki (2022) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Bogdan Baer
Polska
Najlepsze seriale:
Do przerwy 0:1 (1969) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Janusz Michałowski
Polska
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
13 posterunek (1997) (serial)
Magiczne drzewo (2003) (serial)
Leon Niemczyk
Polska
Najlepsze seriale:
Archiv des Todes (1980) (serial)
Dwa światy (1995) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Marcin Troński
Polska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Lekarze (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Bolesław Abart
Polska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Wiedźmin (2002) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Jacek Borkowski
Polska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Klan (1997) (serial)
Grzegorz Heromiński
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
Danuta Kowalska
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Juliusz Lubicz-Lisowski
Imperium Rosyjskie
Najlepsze seriale:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (serial)
Janosik (1973) (serial)
Dziewczyna i chłopak (1977) (serial)
Włodzimierz Musiał
Najlepsze seriale:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (serial)
Dekalog (1989) (serial)
Wiedźmin (2002) (serial)
Wojciech Skibiński
Polska
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
Czas honoru (2008) (serial)
13 posterunek (1997) (serial)
Henryk Talar
Polska
Najlepsze seriale:
Wiedźmin (2002) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Adam Baumann
Polska
Najlepsze seriale:
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Zbigniew Buczkowski
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
13 posterunek (1997) (serial)
Piotr Cyrwus
Polska
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
Czas honoru (2008) (serial)
Król (2020) (serial)
Ryszard Jabłoński
Polska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
Wanda Koczeska
Polska