Obsada
Denisa Pfauserová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na střeše (2019)
Malowany ptak (2019)
Colette (2013)
Eva Hacurová
Czechy
Najlepsze filmy:
Błędy (2021)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Grand Prix (2022)
Filip Cíl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Bludičky (2010) (film telewizyjny)
František Kratochvíl
Najlepsze filmy:
Cudowni mężczyźni z korbką (1978)
Helena Dvořáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Faidra (2008) (nagranie teatralne)
Naši furianti (2011) (nagranie teatralne)
Jan Meduna
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Naši furianti (2011) (nagranie teatralne)
Pierwotniak, Piękniś, Kropka i Karel (2021)
Jan Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (nagranie teatralne)
Lhář (2005) (nagranie teatralne)
Jiří Wohanka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Łobuziaki (1975)
Klára Oltová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Marek Němec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
#annaismissing (2023)
Lidská tragikomedie (2021) (nagranie teatralne)
Protektor (2009)
Martin Veliký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (nagranie teatralne)
Lhář (2005) (nagranie teatralne)
Běsi (2008) (nagranie teatralne)
Michaela Doležalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Lhář (2005) (nagranie teatralne)
Faidra (2008) (nagranie teatralne)
Miroslav Hanuš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Samuel Budiman
Najlepsze filmy:
Ogród rodzinny. Przyjaciel (2017)
Pravý rytíř (2016) (film telewizyjny)
Tomáš Turek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Vlastimil Zavřel
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Čeněk Koliáš
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)