Scenariusz:
Shinpei NagaiZdjęcia:
堀川和人Obsada:
Ken'ichi Suzumura, Rie Kugimiya, Kotono Mitsuishi, Yukari Tamura, Kazuma Horie, Kaori Shimizu, Mai Sugano, 菅野真衣, Ryo Tachibana, Sayako Tōjō, Coolkyoushinja (więcej)Odcinki(13)
-
Awanai šumi to hamatta sori (S01E01)
-
Seibecu o koe či o koe de de jo otoko no musume (S01E02)
-
Otaku no ore no otóto ga konna ni tomodači ga sukunai wake ga (ry) (S01E03)
-
Danna wa tama ni keibišoku ni nendžúmukjú de cuite orimasu (S01E04)
-
ドランカーデビル (S01E05)
-
ネバー クロス ア ブリッジ ティル ユー カム トゥ イット (S01E06)
-
Arukinareta miči ni se o mukete (S01E07)
-
Pro Golfer Naru (S01E08)
-
Gokudžó no pancake ni hačimicu o bučimakeru kói (S01E09)
-
Kiwamete čikaku, kagirinaku tói kodomo (S01E10)
-
Hito ga Hitori de Ikite Kite (S01E11)
-
Júgókendža no hi (S01E12)
-
Boku to kanodžo to mó hitori (S01E13)
Obsada
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yukari Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kazuma Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Psycho-Pass (2012) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Claymore (2007) (serial)
Kaori Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Kami-sama hadžimemašita (2012) (serial)
Seikai no Senki (2000) (serial)
Mai Sugano
Najlepsze seriale:
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken (2014) (serial)
菅野真衣
Japonia
Najlepsze seriale:
Sono Bisque Doll wa koi o suru (2022) (serial)
Maó-džó de ojasumi (2020) (serial)
Shadows House (2021) (serial)
Ryo Tachibana
Japonia
Najlepsze seriale:
Inujašiki (2017) (serial)
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken (2014) (serial)
Freezing (2011) (serial)
Sayako Tōjō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kami-sama hadžimemašita (2012) (serial)
Mawaru Penguindrum (2011) (serial)
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken (2014) (serial)
Coolkyoushinja
Najlepsze seriale:
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken (2014) (serial)
Ryôko Shintani
Japonia
Najlepsze seriale:
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Non non bijori (2013) (serial)
Sayaka Horino
Japonia
Najlepsze seriale:
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken (2014) (serial)
Fudanši kókó seikacu (2016) (serial)
Odžisan to Marshmallow (2016) (serial)
Toshifumi Sakai
Najlepsze seriale:
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken (2014) (serial)
Kämpfer (2009) (serial)
Ari Ozawa
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
外崎大輔
Najlepsze seriale:
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken (2014) (serial)
Karneval (2013) (serial)
Astarotte no omoča! (2011) (serial)
Ken'ichi Umoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Dia no Ace (2013) (serial)
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken (2014) (serial)
Karneval (2013) (serial)
Nodoka Hashimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken (2014) (serial)