Reżyseria:
Paul L. SteinScenariusz:
Jack WhittinghamZdjęcia:
Moray GrantMuzyka:
Hans MayObsada:
Nova Pilbeam, Karel Štěpánek, Robert Beatty, Peter Madden, Marie Lohr, Mervyn Johns, Alan Wheatley, Archie Duncan, Carl Jaffe, Jack Melford, Martin Miller, Ronald Adam, Margaretta Scott (więcej)Obsada
Nova Pilbeam
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Młody i niewinny (1937)
Człowiek, który wiedział za dużo (1934)
Karel Štěpánek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Es leuchten die Sterne (1938)
Trzeci człowiek (1949)
State Secret (1950)
Robert Beatty
Kanada
Najlepsze filmy:
Różowa Pantera kontratakuje (1976)
Where Eagles Dare (1968)
Jezus z Nazaretu (1977) (film telewizyjny)
Peter Madden
Malezja
Najlepsze filmy:
Doktor Żywago (1965)
A Town Like Alice (1956)
Pozdrowienia z Moskwy (1963)
Marie Lohr
Australia
Najlepsze filmy:
A Town Like Alice (1956)
Pigmalion (1938)
Anna Karenina (1948)
Mervyn Johns
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Giulietta e Romeo (1954)
Never Let Go (1960)
Moby Dick (1956)
Alan Wheatley
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Brighton Rock (1947)
Cezar i Kleopatra (1945)
The Pickwick Papers (1952)
Archie Duncan
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Ring of Bright Water (1969)
The Lavender Hill Mob (1951)
The Master of Ballantrae (1953)
Carl Jaffe
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Skrzypek na dachu (1971)
State Secret (1950)
Życie i śmierć pułkownika Blimpa (1943)
Jack Melford
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
A Shot in the Dark (1964)
Jak zabić starszą panią (1955)
They Met in the Dark (1943)
Martin Miller
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Trzeci człowiek (1949)
The V.I.P.s (1963)
The Yellow Rolls-Royce (1964)
Ronald Adam
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Lust for Life (1956)
Człowiek, którego nie było (1956)
Captain Horatio Hornblower R.N. (1951)
Margaretta Scott
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Moth (1997) (film telewizyjny)
Rzeczy, które nadejdą (1936)
Percy (1971)
Gladys Henson
Irlandia
Najlepsze filmy:
SOS Titanic (1958)
Follow Me! (1972)
First Men in the Moon (1964)
Olive Sloane
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Pod znakiem koziorożca (1949)
Seven Days to Noon (1950)
Heavens Above! (1963)
Sybille Binder
Austro-Węgry
Frederick Schiller
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Barry Lyndon (1975)
Sink the Bismarck! (1960)
The Double Man (1967)
Anthony Eustrel
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Lust for Life (1956)
Dziesięcioro przykazań (1956)
The Notorious Landlady (1962)
John Salew
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Kind Hearts and Coronets (1949)
The Lavender Hill Mob (1951)
The Thief of Bagdad (1940)
Kynaston Reeves
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Anne of the Thousand Days (1969)
The Citadel (1938)
School for Scoundrels (1960)