Reżyseria:
Ludvík RážaZdjęcia:
Jakub NosekMuzyka:
Petr HapkaObsada:
Jan Čenský, Mária Podhradská, Zuzana Kocúriková, Josef Vinklář, Martin Huba, Pavel Soukup, Ondřej Pavelka, Lubor Tokoš, Pavel Trávníček, Igor Ondříček, Monika Kobrová, Zdena Herfortová (więcej)Obsada
Jan Čenský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Mapa zámořských objevů (1978) (film telewizyjny)
Člověk proti zkáze (1989)
Mária Podhradská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Spievankovo 3 (2012)
Spievankovo 5: O povolaniach (2015)
Spievankovo a kráľovná Harmónia (2017)
Zuzana Kocúriková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Sluha dvoch pánov (1976) (nagranie teatralne)
Piekna i potwór (1978)
Josef Vinklář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Martin Huba
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Musimy sobie pomagać (2000)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Pavel Soukup
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lovec (1980) (film telewizyjny)
Zatmění všech sluncí (1987) (film telewizyjny)
Anatomie zrady (2020) (film telewizyjny)
Ondřej Pavelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (film telewizyjny)
Naši furianti (2006) (nagranie teatralne)
Lubor Tokoš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Diabelski wynalazek (1958)
Śmierć pięknych saren (1986)
Pavel Trávníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Igor Ondříček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Smrt Pavla I. (2008) (nagranie teatralne)
Monika Kobrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Poslední doutník (2010) (nagranie teatralne)
Zdena Herfortová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Niczego nie żałuję (2007)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Miroslav Středa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zdeněk Dvořák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Škola žen (2007) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Zdeněk Junák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Smrt Pavla I. (2008) (nagranie teatralne)
Lakomec (2020) (nagranie teatralne)
Jaroslav Fert
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Archimédův bod (1982) (film telewizyjny)
Afrodita (1993) (film telewizyjny)
Kristýna Zapletalová
Najlepsze filmy:
Sen o krásné panně (1995) (film telewizyjny)
Krejzovi (2018) (serial)
Magdalena Reifová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Łobuziaki (1975)
Dziewczyna na miotle (1971)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Eva Hudečková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)