Šikabane hime - Kuro (2009) (seria)
Scenariusz:
Shō AikawaZdjęcia:
Toyonori YamadaMuzyka:
住友紀人Obsada:
Nana Akiyama, Tatsuya Hasome, Mika Kikuchi, Saeko Chiba, Fuyuka Ono, Jun'ichi Suwabe, Kiyotaka Furushima, Tokuyoshi Kawashima, Keiji Fujiwara, Aoi Yūki, Sumire Morohoshi, Chise Nakamura, Aya Endō (więcej)Obsada
Nana Akiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Šikabane hime (2008) (serial)
Tatsuya Hasome
Japonia
Najlepsze seriale:
Šikabane hime (2008) (serial)
Rainbow: Niša rokubó no šičinin (2010) (serial)
Pocket Monsters (1997) (serial)
Mika Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hero (2001) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Girls und Panzer (2012) (serial)
Saeko Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Ókami to kóšinrjó (2008) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Fuyuka Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Major (2004) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kiyotaka Furushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Tokuyoshi Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
GTO (1999) (serial)
Keiji Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Aoi Yūki
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Sumire Morohoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Chise Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šikabane hime (2008) (serial)
Dragonaut: The Resonance (2007) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Michi Niino
Japonia
Najlepsze seriale:
Kjó kara maó! (2004) (serial)
Tenpó ibun Ajakaši Ajaši (2006) (serial)
Šikabane hime (2008) (serial)
Miki Maruyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Beck (2004) (serial)
Paradise Kiss (2005) (serial)
Šikabane hime (2008) (serial)
Anri Katsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kenji Sugimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Ken'ichi Hoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
Kidó senši Gundam 00 (2007) (serial)