Obsada
Kateřina Brožová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Poprask na laguně (1996) (nagranie teatralne)
Jacobowski a plukovník (1998) (nagranie teatralne)
Viktor Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Marek Holý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
#annaismissing (2023)
Tři sestry (2010) (nagranie teatralne)
Amadeus (2018) (nagranie teatralne)
Tereza Bebarová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Václav Svoboda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Tichá bolest (1990)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Petr Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ivana Uhlířová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Ochránce (2021) (serial)
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Jaromír Meduna
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Popel a pálenka (2001) (nagranie teatralne)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kytice (2020) (nagranie teatralne)
České století (2013) (serial)
Kobry i żmije (2015)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Лилиан Малкина
Estonia
Najlepsze filmy:
Kola (1996)
Dowód osobisty (2010)
Stěp (1977)
Václav Jílek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Oscar pro Emily (2021) (nagranie teatralne)
Božena (2021) (serial)
Martin Zahálka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Lukáš Příkazký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)