Reżyseria:
Evžen SokolovskýScenariusz:
Jiří FlíčekZdjęcia:
Milan PeloušekMuzyka:
Jaromír HniličkaObsada:
Rudolf Jurda, Leopold Franc, Otakar Dadák, Ladislav Frej st., Josef Husník, Miloš Hájek, Milan Vágner, Marie Pavlíková, Karel Meister ml., Miriam Hynková, Karel Kabíček, Miroslav Výlet (więcej)Obsada
Rudolf Jurda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Javorová fujarka (1973) (film telewizyjny)
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Náš dědek Josef (1976)
Leopold Franc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Dneska přišel nový kluk (1981)
Opustíš-li mne... (1978) (film telewizyjny)
Otakar Dadák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Šťastný Jim (1969) (film telewizyjny)
Ladislav Frej st.
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Signum laudis (1980)
Josef Husník
Najlepsze filmy:
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Případ korneta Jelagina (1968) (film telewizyjny)
Anděl blažené smrti (1965)
Miloš Hájek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Dumna królewna (1952)
Mrtvý mezi živými (1946)
Milan Vágner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Proč? (1987)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (film telewizyjny)
Marie Pavlíková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kalamita (1980)
Pohádka máje (1926)
Karel Meister ml.
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Jak přijít o život (1974) (film telewizyjny)
Uzavřený pavilón (1990) (film telewizyjny)
Miriam Hynková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Egyptologové (1974) (film telewizyjny)
Opory společnosti (1972) (film telewizyjny)
Karel Kabíček
Najlepsze filmy:
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Perlový náhrdelník (1965)
Miroslav Výlet
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Afrodita (1993) (film telewizyjny)
Josef Štefl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pięści w ciemności (1986)
Šerif za mrežami (1965)
Jdi za zeleným světlem (1968) (film telewizyjny)
Rudolf Chromek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Zdradzieckie gry milosne (1971)
Poslední návrat (1982) (film telewizyjny)
Svatby pana Voka (1970)
Jana Ebertová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Strýčkův sen (1971) (film telewizyjny)
Poslední návrat (1982) (film telewizyjny)