Reżyseria:
Bernd FischerauerZdjęcia:
Bernd NeubauerMuzyka:
Konstantin WeckerObsada:
Heiner Lauterbach, Katja Flint, Simon Beckord, Horst Buchholz, Heidelinde Weis, Michael Degen, Elena Arvigo, Bernd Fischerauer, Caterina Murino, Josef Ostendorf, Alexander Held, Rita Russek (więcej)Obsada
Heiner Lauterbach
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tannbach (2015) (serial)
Sprawa Colliniego (2019)
Eksperyment (2001)
Katja Flint
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Electro Ghetto - Czas nas odmienia (2010)
Ich werde nicht schweigen (2017) (film telewizyjny)
Marlena (2000)
Simon Beckord
Najlepsze filmy:
So weit die Füße tragen (2001)
Tatort (1970) (serial)
Klinik unter Palmen (1996) (serial)
Horst Buchholz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Siedmiu wspaniałych (1960)
Życie jest piękne (1997)
Tiger Bay (1959)
Heidelinde Weis
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Something for Everyone (1970)
Vorzimmer zur Hölle (2009) (film telewizyjny)
Vorzimmer zur Hölle - Streng geheim! (2011) (film telewizyjny)
Michael Degen
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Hannah Arendt (2012)
Supermarkt (1974)
21 Hours at Munich (1976) (film telewizyjny)
Elena Arvigo
Włochy
Najlepsze filmy:
Perlasca, un eroe italiano (2002) (film telewizyjny)
La piovra (1984) (serial)
Sotto il cielo di Roma (2010) (film telewizyjny)
Bernd Fischerauer
Austria
Caterina Murino
Włochy
Najlepsze filmy:
Casino Royale (2006)
Zen (2011) (serial)
Łup (2011)
Josef Ostendorf
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Zakochany Goethe! (2010)
Buffalo Soldiers (2001)
Hotel Lux (2011)
Alexander Held
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Baader-Meinhof (2008)
Fala (2008)
Rita Russek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Z życia marionetek (1980) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Antonia - Zwischen Liebe und Macht (2001) (film telewizyjny)
Vadim Glowna
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Rok spokojnego słońca (1984)
Die Unberührbare (2000)
Żelazny krzyż (1977)
Roland Koch
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Wiedeńska krew (2019) (serial)
Alma & Oskar (2022)
Szechita (2022)
Ulrich Boris Pöppl
Najlepsze filmy:
Vincent chce nad morze (2010)
Entrusted (2003) (film telewizyjny)
Der König von St. Pauli (1998) (serial)
Leslie-Vanessa Lill
Najlepsze filmy:
Stunde der Entscheidung (2006) (film telewizyjny)
Abschussfahrt (2015)
Pass gut auf ihn auf! (2013) (film telewizyjny)
Konstantin Wecker
Niemcy
Najlepsze filmy:
Siostry (1979)
Wunderkinder (2011)
Peppermint-Frieden (1983)
Heinrich Schafmeister
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Odlotowy sekstet (1997)
Marlena (2000)
Hoppet (2007)
Barbara de Koy
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Absolute Giganten (1999)
Werner – Beinhart! (1990)
Tatort (1970) (serial)
Gilbert von Sohlern
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Boże Narodzenie (2005)
Schlafes Bruder (1995)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)