Pod hladinou
Reżyseria:
Vojtěch MoravecScenariusz:
Lucie PaulováZdjęcia:
Martin ŠtěpánekMuzyka:
Petr MalásekObsada:
Matěj Hádek, Sandra Nováková, Marek Adamczyk, Filip Tomsa, Šárka Krausová, Václav Vydra nejml., Igor Chmela, Petr Buchta, Zdeněk Velen, Petr Lněnička, Jana Stryková, Mikuláš Moravec (więcej)Obsada
Matěj Hádek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Układ (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Marek Adamczyk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Filip Tomsa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ďáblova lest (2009) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Šárka Krausová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Václav Vydra nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Petr Buchta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Zdeněk Velen
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Petr Lněnička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Jana Stryková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Maski szpiega (2014) (serial)
Mikuláš Moravec
Najlepsze seriale:
Pod hladinou (2023) (serial)
Zdeněk Rohlíček
Czechosłowacja
Štěpán Uhlíř
Czechy
Najlepsze seriale:
Koło czasu (2021) (serial)
Pod hladinou (2023) (serial)
Zoo (2022) (serial)
Theo Schaefer
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Případy mimořádné Marty (2022) (serial)
Tajemství pana M. (2022) (serial)
David Steigerwald
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chicago Fire (2012) (serial)
Furia (2016) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Dáša Kouřilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Antonín Holub
Najlepsze seriale:
Pod hladinou (2023) (serial)
Jan Hrovatitsch
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Pod hladinou (2023) (serial)
Barbora Zychová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Okręt (2018) (serial)
Pod hladinou (2023) (serial)