Wykonawca:
Radek Bakalář (prezenter), Jaroslav Slávik, Kazma Kazmitch, Karel Kovář, Eva Salvatore Burešová, Anna Julie Slováčková, Štěpán Kozub (więcej)Występują
Radek Bakalář (prezenter)
Czechosłowacja
Jaroslav Slávik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nighthawken (1996)
Accidental Lovers (1993)
Kazma Kazmitch
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
ONEMANSHOW: The Movie (2023)
Karel Kovář
Czechy
Eva Salvatore Burešová
Czechy
Najlepsze filmy:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Koncert pro Moravu (2021) (koncert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (koncert)
Anna Julie Slováčková
Czechy
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Semafor „60“ (2020) (koncert)
Štěpán Kozub
Czechy
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bull (2019) (nagranie teatralne)
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Tereza Pergnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Akumulator 1 (1994)
Žiletky (1993)
Petra Nesvačilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Protektor (2009)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Nevinné lži (2013) (serial)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Krajina s nábytkem (1986)
Honza Dědek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wielkie marzenia (2023)
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)
Alice Bendová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cudowne lata pod psem (1997)
Obłędny rycerz (2001)
Oběti (1999) (serial)
Libor Bouček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 80 (2018) (koncert) - prezenter
Královny popu na Karlštejně (2023) (koncert) - prezenter
Nejslavnější české muzikály (2020) (koncert) - prezenter
Jiří Mádl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pierwotniak, Piękniś, Kropka i Karel (2021)
Colette (2013)
Probudím se včera (2012)
Albert Čuba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Slyšení (2017) (nagranie teatralne)
Bull (2019) (nagranie teatralne)
Robin Ferro
Czechy
Najlepsze filmy:
Bull (2019) (nagranie teatralne)
Ráno po tom (2019) (nagranie teatralne)
Grand Prix (2022)
Vladimír Polák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bull (2019) (nagranie teatralne)
Doktor Faustus (2016) (nagranie teatralne)
Princezna zakletá v čase (2020)
Petr Lexa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 80 (2018) (koncert)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (koncert)
Lukáš Bundil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 80 (2018) (koncert)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (koncert)
Wich
Czechosłowacja