Reżyseria:
Aleksandr MuratovScenariusz:
Владимир БрагинZdjęcia:
Владимир КлимовMuzyka:
Nikolay ParfenyukObsada:
Nikolay Karachentsov, Chulpan Khamatova, Aleksandr Bukharov, Yuriy Belyaev, Mila Lipner, Dmitriy Pevtsov, Yegor Pazenko, Никита Зверев (więcej)Obsada
Nikolay Karachentsov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
12 stuljev (1977) (serial)
Deja vu (1990)
Šerlok Cholms i doktor Vatson: Krovavaja nadpis (1979) (film telewizyjny)
Chulpan Khamatova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Doktor Živago (2005) (serial)
Tuvalu (1999)
Aleksandr Bukharov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Ržev (2019)
Zavod (2018)
Volkodav: Ostatni z rodu Szarych Psów (2006)
Yuriy Belyaev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Vor (1997)
Tsareubiytsa (1991)
Kandagar (2010)
Dmitriy Pevtsov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Děň vyborov (2007)
Žmurki (2005)
O ljubvi (2017)
Yegor Pazenko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Epoka lodowcowa (2002)
Cast Away - Poza światem (2000)
Никита Зверев
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Boj s těňju (2005)
Ni šagu nazad (2007)
Dvoje i vojna (2007)
Dmitriy Maryanov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Den radio (2008)
Vladimir Zaytsev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Admiral (2009) (serial)
Epoka lodowcowa (2002)
Tri muškeťora (2013)
Boris Klyuyev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (film telewizyjny)
Priključenija Šerloka Cholmsa i doktora Vatsona: Korol šantaža (1980) (film telewizyjny)
Priključjenija Šerloka Cholmsa i doktora Vatsona: Směrtěľnaja schvatka (1980) (film telewizyjny)
Vitaliy Kudryavtsev
Najlepsze filmy:
Sluga Gosudarev (2007)
Boj s těňju (2005)
Lidiya Dorotenko
Najlepsze filmy:
Kamennaja baška (2008)
Brat (1997)
Morfij (2008)
Andrey Mezhulis
Najlepsze filmy:
Nežnyj vozrast (2000)
Moj papa Baryšnikov (2011)
Persona non grata (2005)
Anatoliy Pashinin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Admiral (2009) (serial)
My iz buduščego (2008)
Zoluška (2012)
Egor Barinov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Antikiller (2002)
Živi i pomni (2008)
Ballada o bombere (2011)
Kirill Ivanchenko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gadkij uťjonok (2010)
Aleksandr Solovyov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Svoloči (2006)
Odliczanie (2004)
Vadim Tsallati
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Moj pareň - Angel (2012)
Proryv (2006)
Antikiller 2: Antiterror (2003)