Scenariusz:
猪原健太Zdjęcia:
Kentarô MinegishiMuzyka:
末廣健一郎Obsada:
Takehito Koyasu, 福山潤, Aki Toyosaki, Haruka Tomatsu, Mikako Komatsu, Aoi Yūki, Ken'ichi Suzumura, Nobuhiko Okamoto, Hisako Kanemoto, くわばらあきら, Emiko Takeuchi (więcej)VOD (1)
Odcinki(13)
-
Po 17 długich latach wreszcie wróciłem z magicznego świata Granbahamal (E01)
-
„Guardian Heroes” powinno być numerem jeden! (E02)
-
To ja, wuj… ciocia (E03)
-
Pomogłaś mi w ciężkich chwilach (E04)
-
To mi przypomniało, że kiedyś prawie mnie zabili (E05)
-
Wrzucili mnie do piwnicy pod dziwolągami… (E06)
-
Jak widzisz, gry SEGA bardzo się w życiu przydają! (E07)
-
Udało mi się, bo zmieniłem się w najpotężniejszą istotę, jaką znałem (E08)
-
Lodowy duch domaga się zapłaty za swoją magię (E09)
-
Najpierw muszą zobaczyć w tobie istotę (E10)
-
Nie, wcale nie patrzyłem, gdzie nie należy (E11)
-
Imiona są ważne (E12)
-
To dzięki wam (E13)
Opisy(1)
Wujek Takafumiego, który przez 17 lat był w śpiączce, nagle się budzi, zaczyna mówić dziwnym językiem i zdaje się być w posiadaniu magicznych mocy. (Netflix)
Obsada
Masayuki Satô
Japonia
Najlepsze seriale:
Dekiru neko wa kjó mo júucu (2023) (serial)
Uncle From Another World (2022) (serial)
Goblin Slayer (2018) (serial)
Soushirou Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Tarō Kiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Yuuki Arai
Japonia
Najlepsze seriale:
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yūki Ishikari
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Minami Mayu
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Horimija (2021) (serial)
Mutsumi Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Risae Matsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yuna Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Seira Ryû
Chiny
Najlepsze seriale:
Sword Art Online (2012) (serial)
Uncle From Another World (2022) (serial)
Kingdom (2012) (serial)
Yukiko Motoyoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Ore dake Level Up na Ken (2024) (serial)
NieR:Automata Ver1.1a (2023) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Wataru Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
関根有咲
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
泊明日菜
Japonia
Najlepsze seriale:
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Ken Mizukoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Yûki Hoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Ryō Yawata
Japonia
Najlepsze seriale:
Golden Kamuy (2018) (serial)
Uncle From Another World (2022) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Tomoaki Maeno
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Yumi Uchiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)