Odcinki(42)
-
Jízda s princem (E01)
-
Boháč z jeskyně (E02)
-
Čuníci a labutě (E03)
-
Hrdinové (E04)
-
Krize (E05)
-
Přelet nad kukaččím hnízdem (E06)
-
Kukačko už nekukej (E07)
-
Plán B (E08)
-
Tajemství Karla Kunce (E09)
-
In kdoulovice veritas (E10)
-
Panika a jiné ataky (E11)
-
Piloty do zdi (E12)
-
Výpadek proudu (E13)
-
Rošáda (E14)
-
Souboj o pozici (E15)
-
Chce to víc bulváru (E16)
-
Plus jednička (E17)
-
Získej svého náměstka (E18)
-
Jabloňový sad (E19)
-
Zahrádecké zoufalky (E20)
-
Ondřejova nová holka (E21)
-
Na kolena (E22)
-
Citové referendum (E23)
-
Marián, Mistr humoru (E24)
-
Muži na kolenou (E25)
-
Je tohle pravá láska? (E26)
-
Kompro! (E27)
-
Polibek od gentlemana (E28)
-
Tajemství (E29)
-
Veřejné tajnosti (E30)
Obsada
Natálie Halouzková
Czechy
Najlepsze seriale:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Polda (2016) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
Vladimír Polívka
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Jan Fanta
Czechy
Najlepsze seriale:
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Iveta (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Sára Rychlíková
Czechy
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Národní házená (2022) (serial)
Denisa Nesvačilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Betka Stanková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Miroslav Šimůnek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Przekraczając granice (2013) (serial)
Missing (2012) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Jan Komínek
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Tomáš Weber
Najlepsze seriale:
Iveta (2022) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Zoo (2022) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Vojtěch Vodochodský
Czechy
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Atlantic Crossing (2020) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
David Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Linda Rybová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Maigret (1991) (serial)
Národní házená (2022) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Darija Pavlovičová
Czechy
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (serial)
Kateřina Klausová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Za oponou (2019) (serial)
Živé terče (2019) (serial)
Petr Ryšavý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Všechny moje lásky (2015) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Marek Vašut
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ivana Korolová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Anča a Pepík (2017) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Ať žijí rytíři! (2010) (serial)
Zdeněk Žák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Furia (2016) (serial)
Co teď a co potom? (1991) (serial)