Reżyseria:
Oldřich DaněkScenariusz:
Oldřich DaněkZdjęcia:
Eduard LandischMuzyka:
Jan F. FischerObsada:
Jiří Klem, Ota Sklenčka, Věra Kubánková, Jaroslav Kepka, Pavel Pavlovský, Jiří Adamíra, Otto Šimánek, Jana Boušková, Jana Brejchová, Josef Vinklář, Petr Haničinec, Miloš Kopecký, Josef Bláha (więcej)Obsada
Jiří Klem
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Ota Sklenčka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Věra Kubánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dzika planeta (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (nagranie teatralne)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Jaroslav Kepka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Pavel Pavlovský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Celebrity s. r. o. (2007) (nagranie teatralne)
Flotila (1986) (film telewizyjny)
Jiří Adamíra
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Otto Šimánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Diabelski wynalazek (1958)
Jana Boušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Kytice (2020) (nagranie teatralne)
Dziewczyna na miotle (1971)
Jana Brejchová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Przygody Münchhausena (1961)
Josef Vinklář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Petr Haničinec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Miloš Kopecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Josef Bláha
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Bořivoj Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Miroslav Masopust
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Dzika planeta (1973)
Muži jdou ve tmě (1975) (film telewizyjny)
Ivo Niederle
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Wóz do Wiednia (1966)
Karel Hlušička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Luděk Kopřiva
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jest pan wdowa, proszę pana! (1970)
Signum laudis (1980)
Zločin lorda Savila (1967) (film telewizyjny)
Stanislav Fišer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Zdeněk Žák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)