Reżyseria:
Jiří VejdělekScenariusz:
Marek EpsteinZdjęcia:
Martin ŠáchaObsada:
Hynek Čermák, Eliška Balzerová, Jana Pidrmanová, Vojtěch Kotek, Igor Bareš, Sabina Remundová, Michal Roneš, Klára Oltová, Pavel Šimčík, Ctirad Götz (więcej)Obsada
Hynek Čermák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dabing Street (2014) (nagranie teatralne)
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Eliška Balzerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Můj báječný rozvod (2008) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Jana Pidrmanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Ztracená brána (2012) (serial)
Manon Lescaut (2021)
Vojtěch Kotek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (nagranie teatralne)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Igor Bareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Sabina Remundová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Sedmero krkavců (2015)
Michal Roneš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jedno życie (2023)
Klára Oltová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Pavel Šimčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elegance molekuly (2024) (nagranie teatralne)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Teremin (2010) (nagranie teatralne)
Ctirad Götz
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Miroslav Navrátil
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Szaleni (2005)
Mord ist mein Geschäft, Liebling (2009)
Evžen Hájek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cesta do tmy (2023) (film telewizyjny)
Ledviny bez viny (2022) (film telewizyjny)
Krejzovi (2018) (serial)
Milan Enčev
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Ochránce (2021) (serial)
Sára Lutovská
Czechy
Najlepsze filmy:
Střídavka (2022)
Ledviny bez viny (2022) (film telewizyjny)
Štěpán Pospíšil
Najlepsze filmy:
Ledviny bez viny (2022) (film telewizyjny)
Matěj Toman
Najlepsze filmy:
Ledviny bez viny (2022) (film telewizyjny)
Vendelín Urban
Czechy
Michal Navrátil
Najlepsze filmy:
Ledviny bez viny (2022) (film telewizyjny)