Odcinki(16)
-
Odjíždím (S02E01)
-
Vzhůru nohama (S02E02)
-
Marmeladia.cz (S02E03)
-
Hejty (S02E04)
-
Pohár (S02E05)
-
Valentýn (S02E06)
-
Jak pohlídat Mikeše (S02E07)
-
Neštovice (S02E08)
-
Někdo tady překáží (S02E09)
-
Zámeček (S02E10)
-
Před pikolou za pikolou (S02E11)
-
Maturita (S02E12)
-
Smajlík (S02E13)
-
Chceš ho? (S02E14)
-
Zkouška dospělosti (S02E15)
-
Střecha nad hlavou (S02E16)
Obsada
Tereza Kostková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Tomáš Jeřábek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Filip Blažek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Berenika Kohoutová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Terapia (2011) (serial)
Dabing Street (2018) (serial)
Zuzana Vejvodová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Eva Holubová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Historky od krbu (1994) (serial)
Volha (2023) (serial)
Pavel Zedníček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Příběhy včelích medvídků (1984) (serial)
Miroslav Vladyka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Denisa Biskupová
Czechy
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Jitřní záře (2022) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Adam Mišík
Czechy
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Jana Paulová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Erika Stárková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Cyril Dobrý
Czechy
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Zrádci (2020) (serial) - aktor, m.a.
Sandra Pogodová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Černí andělé (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Skautská pošta 1918 (2018) (serial)
Markéta Plánková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Ivana Andrlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Létající Čestmír (1983) (serial)
Jan Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Anča a Pepík (2017) (serial)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (serial)
Natálie Jirásková
Najlepsze seriale:
Jedna rodina (2022) (serial)
Karolína Jirásková
Najlepsze seriale:
Jedna rodina (2022) (serial)