Reżyseria:
Ľudovít FilanScenariusz:
Ľudovít FilanZdjęcia:
Vladimír OndrušObsada:
Juraj Kukura, Zlata Adamovská, Luba Skořepová, Jozef Adamovič, Igor Čilík, Milan Kiš, Karol Čálik, Ján Kramár, Ján Greššo, Slávo Záhradník (więcej)Opisy(1)
A drama taking place during WW II. While following the fate of an ex-shipmaster it also captures the dramatic events of a small conspiracy group of illegal resistance workers operating in the Danube port. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Juraj Kukura
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Kukura (2014) (nagranie teatralne)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Zlata Adamovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Luba Skořepová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jozef Adamovič
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Igor Čilík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Milan Kiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Karol Čálik
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Ján Kramár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Ján Greššo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Slávo Záhradník
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Vladimír Kostovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)
Mikuláš Huba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Lotár Radványi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Jozef Kuchár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Šíleně smutná princezna (1968)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Bičianka z doliny (1981) (film telewizyjny)
Jana Zvaríková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Ideálny manžel (1985) (film telewizyjny)
Pohádka svatojánské noci (1981)
Alžbeta Bárthová-Pietorová
Królestwo Węgier
Najlepsze filmy:
Bičianka z doliny (1981) (film telewizyjny)
Tri dcéry (1967)
Balada o mŕtvych očiach (1988) (film telewizyjny)
Benjamín Michalský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Pásla kone na betóne (1982)
Smrť šitá na mieru (1979)
Dana Cúcorová-Kurillová
Najlepsze filmy:
Celý deň obchádzam panelák (1990) (film telewizyjny)
Člny proti prúdu (1981)
Milan Fiabáne
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Dagmar Sedláčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
Florenc 13,30 (1957)
O ševci Matoušovi (1948)