Reżyseria:
Antonín MoskalykScenariusz:
Pavel HajnýZdjęcia:
Miloslav HarvanMuzyka:
Luboš FišerObsada:
Stella Zázvorková, František Hanus, Jaroslava Obermaierová, Jiří Vala, Alena Vránová, Daniela Kolářová, Jiří Hrzán, Libuše Havelková, Karolina Slunéčková, Lída Roubíková, Karel Pavlík (więcej)Obsada
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
František Hanus
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Był sobie król (1954)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Jiří Vala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Alena Vránová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Dumna królewna (1952)
Daniela Kolářová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Na skraju lasu (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jiří Hrzán
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Niebiańscy jeźdźcy (1968)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Libuše Havelková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Příběh dušičkový (1964) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Karolina Slunéčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Lída Roubíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Uroczystość żałobna (1969)
Karel Pavlík
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Światowcy (1969)
Jiří Krampol
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Jaroslav Moučka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Krabat - Uczeń czarnoksiężnika (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jan Schánilec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jindřich IV. (1968) (nagranie teatralne)
Lampy naftowe (1971)
Ladislav Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Śmierć pięknych saren (1986)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Antonín Sedlák
Najlepsze filmy:
Klícka (1971) (film telewizyjny)
Paleta lásky (1976)
Tři nevinní (1973)
Ferdinand Krůta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)