Reżyseria:
Urs EggerScenariusz:
Sascha ArangoZdjęcia:
Jan FehseMuzyka:
Ina SiefertObsada:
Corinna Harfouch, Uwe Bohm, Erdal Yildiz, Herbert Knaup, Nicole Heesters, Gottfried Breitfuss, Hark Bohm, Joachim Paul Assböck, Lisa Maria Potthoff, Tonio Arango, Timo Dierkes, Arzu Bazman (więcej)Obsada
Corinna Harfouch
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Upadek (2004)
Berlin Calling (2008)
Uwe Bohm
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Freistatt (2014)
Herzlich willkommen (1990)
Mein bester Feind (2011)
Erdal Yildiz
Turcja
Najlepsze filmy:
Berlin Calling (2008)
Lola + Bilidikid (1999)
Szkolna imprezka (2013)
Herbert Knaup
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Nuremberg (2000) (film telewizyjny)
Biegnij, Lola, biegnij (1998)
Nicole Heesters
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Kamikaze 1989 (1982)
Tatort (1970) (serial)
Hotel Europa (2022) (serial)
Gottfried Breitfuss
Austria
Najlepsze filmy:
Księżniczka i wojownik (2000)
Komm, süßer Tod (2000)
Reine Geschmacksache (2007)
Hark Bohm
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Underground (1995)
Joachim Paul Assböck
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Pianista (2002)
Baader-Meinhof (2008)
Lisa Maria Potthoff
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Männer wie wir (2004)
Wiedeńska krew (2019) (serial)
Schwere Jungs (2006)
Tonio Arango
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Unberührbare (2000)
Offroad (2012)
Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny (2008) (film telewizyjny)
Timo Dierkes
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Labirynt kłamstw (2014)
Eksperyment (2001)
Carl & Bertha (2011) (film telewizyjny)
Arzu Bazman
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
İnsan Nedir Ki? (2004)
Die Nacht der lebenden Loser (2004)
Liebe ist die halbe Miete (2002) (film telewizyjny)
Wilfried Hochholdinger
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Bękarty wojny (2009)
X-Men: Pierwsza klasa (2011)
Tunel ku wolności (2001)
Johann Adam Oest
Niemcy
Najlepsze filmy:
Zakochany Goethe! (2010)
Clara Immerwahr (2014) (film telewizyjny)
Herr Lehmann (2003)
Angelika Perdelwitz
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Zwei Millionen suchen einen Vater (2006) (film telewizyjny)
René Schönenberger
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Die Unberührbare (2000)
Winterschläfer (1997)
Go West - Freiheit um jeden Preis (2011) (film telewizyjny)
Veronika Nowag-Jones
Niemcy
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Gate to Heaven (2003)
Bernhard Leute
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Donna Leon (2000) (serial)
Berlin - Eine Stadt sucht den Mörder (2003) (film telewizyjny)
John Yamoah
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Blond: Eva Blond! - Das Buch der Beleidigungen (2002) (film telewizyjny)
Piotr Papierz
Najlepsze filmy:
Wróg u bram (2001)
Lichter (2003)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)