Reżyseria:
Roland GräfScenariusz:
Roland GräfZdjęcia:
Peter BrandMuzyka:
Günther FischerObsada:
Hermann Beyer, Michael Gwisdek, Kurt Böwe, Jutta Wachowiak, Barbara Dittus, Simone von Zglinicki, Horst Schulze, Carl Heinz Choynski, Walter Lendrich, Eberhard Esche, Joachim Tomaschewsky (więcej)Obsada
Hermann Beyer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Jakob der Lügner (1974)
Das Buschgespenst (1986) (film telewizyjny)
Wie Feuer und Flamme (2001)
Michael Gwisdek
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Unberührbare (2000)
Baader-Meinhof (2008)
Herzlich willkommen (1990)
Kurt Böwe
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das Buschgespenst (1986) (film telewizyjny)
Das Große Abenteuer des Kaspar Schmeck (1981) (film telewizyjny)
Blauvogel (1979)
Jutta Wachowiak
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Rosenstrasse (2003)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Barbara Dittus
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das Buschgespenst (1986) (film telewizyjny)
Automärchen (1983)
Sieben Sommersprossen (1978)
Simone von Zglinicki
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Wolfsburg (2003)
Hans Röckle und der Teufel (1974)
Das Versprechen (1995)
Horst Schulze
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Geheimnis der Anden, Das (1972) (serial)
Weiße Wölfe (1969)
Carl Heinz Choynski
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Milcząca rewolucja (2018)
Aimee i Jaguar (1999)
Złodziejka książek (2013)
Walter Lendrich
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das Große Abenteuer des Kaspar Schmeck (1981) (film telewizyjny)
Professor Mamlock (1961)
Dr. Schlüter (1965) (serial)
Eberhard Esche
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Spur der Steine (1966)
Der geteilte Himmel (1964)
Der Spiegel des großen Magus (1980)
Joachim Tomaschewsky
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Lektor (2008)
Die Wildente (1976)
Nackt unter Wölfen (1963)
Jaecki Schwarz
Niemcy
Najlepsze filmy:
Hasenherz (1987)
Ich war neunzehn (1968)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Hannswerner von Gehr
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Horst Papke
Najlepsze filmy:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Kit & Co. (1974)
Hauptmann Florian von der Mühle (1968)
Günther Falkenau
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Aufenthalt (1983)
Horst Lebinsky
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Słoneczna aleja (1999)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Doris Thalmer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Mädchen in Uniform (1931)
Einer trage des anderen Last (1988)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Johannes Maus
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Geschichte vom kleinen Muck (1953)
Professor Mamlock (1961)
Fünf Patronenhülsen (1960)
Sina Fiedler-Engel
Najlepsze filmy:
Spur der Steine (1966)
Kit & Co. (1974)
Einer trage des anderen Last (1988)