Reżyseria:
Jörg LühdorffScenariusz:
Alexander M. RümelinZdjęcia:
Mathias NeumannMuzyka:
Egon RiedelObsada:
Anne Cathrin Buhtz, Ralph Herforth, Christian Kahrmann, Christoph Hagen Dittmann, Janek Rieke, Karel Dobrý, Klára Issová, Miroslav Táborský (więcej)Obsada
Anne Cathrin Buhtz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Homevideo (2011) (film telewizyjny)
Killergrippe 2008 (2007) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Ralph Herforth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Kurz und schmerzlos (1998)
Strefa interesów (2023)
Christian Kahrmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Equilibrium (2002)
Krew i złoto (2023)
Der Untergang der Pamir (2006) (film telewizyjny)
Christoph Hagen Dittmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
John Rabe (2009)
Das merkwürdige Verhalten geschlechtsreifer Großstädter zur Paarungszeit (1998)
Tatort (1970) (serial)
Janek Rieke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Herr Lehmann (2003)
Lichter (2003)
Biała Masajka (2005)
Karel Dobrý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1998)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Klára Issová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (nagranie teatralne)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Miroslav Táborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Jaroslav Vízner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niczego nie żałuję (2007)
La Salamandre (1971)
Iluzjonista (2006)
Lída Vlášková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Postel (1998)
Až bude padat hvězda (1976) (film telewizyjny)
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Václav Knop
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Postrzyżyny (1980)
Zbojník (2023)
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Jindřich Klaus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ravenous (1999)
Uniforma (2001) (film telewizyjny)
A Young Connecticut Yankee in King Arthur's Court (1996)
Nina Jiránková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Buřič Jejího Veličenstva (1969) (film telewizyjny)
Frank Röth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Felidae (1994)
Nichts als die Wahrheit (1999)
Tár (2022)
Ota Filip
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samotni (2000)
Akumulator 1 (1994)
Człowiek, który się śmieje (2012)
Karin Neuhäuser
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ukryte życie (2019)
W ułamku sekundy (2017)
Mein Vater (2003) (film telewizyjny)
Helmut Lorin
Najlepsze filmy:
Ratten - sie werden dich kriegen! (2001) (film telewizyjny)