Reżyseria:
Miloslav LutherScenariusz:
Miloslav LutherZdjęcia:
Tomáš StanekMuzyka:
Jozef VlkObsada:
Richard Autner, Dominika Morávková, David Uzsák, Veronika Meszárosová, František Kovár, Iva Janžurová, Anna Maľová, Viktor Szabó, Vladimír Polívka (więcej)Obsada
Richard Autner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elity (2017) (nagranie teatralne)
Vianočné želanie (2018) (film telewizyjny)
Antigona (2020) (nagranie teatralne)
Dominika Morávková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tolstoj a peniaze (2016) (nagranie teatralne)
Kandidát (2013)
Špina (2017)
David Uzsák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elity (2017) (nagranie teatralne)
Vojna policajtov (2024)
Spiaci účet (2024)
Veronika Meszárosová
Najlepsze filmy:
Spiaci účet (2024)
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Iva Janžurová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Anna Maľová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Viktor Szabó
Najlepsze filmy:
Spiaci účet (2024)
Vladimír Polívka
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Elegance molekuly (2024) (nagranie teatralne)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Manon Lescaut (2021)
Éva Bandor
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Üvegtigris 3. (2010)
Nauczycielka (2016)
Nedodržaný sľub (2009)
Adrian Jastraban
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Marko Igonda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Juraj Kemka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tolstoj a peniaze (2016) (nagranie teatralne)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Idiot (2017) (nagranie teatralne)
Milan Mikulčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kontrolerzy (2003)
Zátopek (2021)
Charlott Ketrin Kollárová
Słowacja
Najlepsze filmy:
Spiaci účet (2024)
Richard Labuda
Słowacja
Najlepsze filmy:
Nauczycielka (2016)
Dom (2011)
Rukojemník (2014)
Pavel Zatloukal
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (nagranie teatralne)
Marián Labuda ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Ogród (1995)
Słodkie kłopoty (1984)
Rebeka Poláková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Tolstoj a peniaze (2016) (nagranie teatralne)
Marie Terezie (2017) (serial)
Ady Hajdu
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)