Serie(11) / Odcinki(203)
-
Season 1 (1984) - 28 odcinków
-
Season 2 (1988) - 24 odcinków
-
Season 3 (1990) - 12 odcinków
-
Season 4 (1991) - 19 odcinków
-
Season 5 (1993) - 9 odcinków
-
Season 6 (1994) - 20 odcinków
-
Season 7 (1996) - 26 odcinków
-
Season 8 (1998) - 13 odcinków
-
Season 9 (1999) - 13 odcinków
-
Season 10 (2000) - 26 odcinków
-
Season 11 (2005) - 13 odcinków
Obsada
Lutz Winde
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Joachim Król
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Zwischen Himmel und Hölle (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Campino
Niemcy Zachodnie
Franz Buchrieser
Austria
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Watzmann ermittelt (2019) (serial)
Roger Fritz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Vitus Zeplichal
Austria
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Barbara Valentin
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (serial)
Hannelore Hoger
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Hendrik Duryn
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial) - aktor, m.a.
Przekraczając granice (2013) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Rüdiger Wandel
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Bernd Tauber
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Das Boot (1985) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Hans Peter Hallwachs
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Il deserto di fuoco (1997) (serial)
Rita Russek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Nicola Tiggeler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Hubert und Staller (2011) (serial)
Um Himmels Willen (2002) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Volker Lechtenbrink
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Uwe Fellensiek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Dicke (2005) (serial)
Dirk Martens
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Schimanski (1997) (serial)
Po obu stronach otchłani (2023) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Heinrich Schmieder
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Dirk Galuba
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Kompania braci (2001) (serial)
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Der Kleine Ritter Trenk (2011) (serial)
Edgar Selge
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der König von St. Pauli (1998) (serial)