Obsada
Witta Pohl
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Komisarz Rex (1994) (serial)
Wolf Roth
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Hans Peter Hallwachs
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Il deserto di fuoco (1997) (serial)
Hans Heller
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Gerhard Olschewski
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Patrick Baehr
Niemcy
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Jochen Schroeder
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Hendrik Arnst
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Der Tatortreiniger (2011) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Hans Peter Korff
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Ein Mann steht seine Frau (1997) (serial)
Wolf-Dietrich Berg
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Ein Mann steht seine Frau (1997) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Heike Kloss
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Olaf Rauschenbach
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Daniela Hoffmann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Frank Zimmermann
Najlepsze seriale:
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Manfred Lehmann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Chajim Koenigshofen
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
GSG 9 (2007) (serial)
Katharina Zapatka
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Medicopter 117 - Jedes Leben zählt (1998) (serial)
Rosamunde Pilcher (1993) (serial)
Balko (1995) (serial)
Tobias Meister
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Unser Charly (1995) (serial)
Antje von der Ahe
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Schloss Einstein (1998) (serial)
Bibi Blocksberg (1994) (serial) - narrator
Familie Dr. Kleist (2004) (serial)