Digimon Adventure - 01 (1999) (seria)
Obsada
Yūto Kazama
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Umi Tenjin
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kamikaze kaitó Jeanne (1999) (serial)
Digimon Adventure (1999) (serial)
Masami Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ai Maeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Samurai champloo (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Hiroko Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ima, soko ni iru boku (1999) (serial)
Fušigi júgi (1995) (serial)
AIKa (1997) (serial)
Yūko Mizutani
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Toshiko Fujita
Chiny
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
坂本千夏
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Mayumi Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
NANA (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Jōji Yanami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial) - aktor, narrator
Junko Takeuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kinoko Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Džinrui wa suitai šimašita (2012) (serial)
Itazura na Kiss (2008) (serial)
Digimon Adventure (1999) (serial)
Miwa Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Stowarzyszenie Szaropiórych (2002) (serial)
Kōki Miyata
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Yuka Tokumitsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Chobits (2002) (serial)
Digimon Adventure (1999) (serial)
Ai tenši densecu Wedding Peach (1995) (serial)
Ryūzaburō Ōtomo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Katashi Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kei'ichi Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)