Reżyseria:
Anna ProcházkováScenariusz:
Josef EismannZdjęcia:
Miloš HorákMuzyka:
Jiří SvobodaObsada:
Jaroslav Satoranský, Dana Syslová, Pavel Soukup, Barbora Kodetová, Jiřina Jirásková, Miroslav Hanuš, Růžena Merunková, Jiří Zahajský, Oldřich Vlach, Jan Přeučil, Viola Zinková (więcej)Obsada
Jaroslav Satoranský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Dana Syslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Pavel Soukup
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lovec (1980) (film telewizyjny)
Zatmění všech sluncí (1987) (film telewizyjny)
Anatomie zrady (2020) (film telewizyjny)
Barbora Kodetová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Jiřina Jirásková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Jára Cimrman śpi (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Miroslav Hanuš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Růžena Merunková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Jiří Zahajský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Viola Zinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Daleka droga (1948)
Milena Steinmasslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Pavel Rímský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Barbora Srncová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Utopím si ho sám (1989) (film telewizyjny)
Lotrando a Zubejda (1996)
Krajina s nábytkem (1986)
Antonín Molčík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Krowa (1993)
Otto Šimánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Diabelski wynalazek (1958)
Carmen Mayerová
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Smutek sluší Elektře (1991) (nagranie teatralne)
Václav Knop
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Postrzyżyny (1980)
Zbojník (2023)
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Marcel Vašinka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lakomec (1978) (film telewizyjny)
Barbora Leichnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Konec starých časů (1989)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Hidden in Silence (1996) (film telewizyjny)