Dramat
Czechy,
2021, 151 min
Reżyseria:
Ivan KrejčíObsada:
Vladislav Georgiev, Dana Fialková, Tereza Cisovská, Jan Lefner, Michal Čapka, Jan Chudý, Štěpán Kozub, Marek Cisovský, Vojtěch Lipina, Zuzana Truplová, Pavla Dostálová, Šimon Krupa (więcej)Obsada
Vladislav Georgiev
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Slyšení (2017) (nagranie teatralne)
S nadějí i bez ní (2014) (nagranie teatralne)
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Dana Fialková
Najlepsze filmy:
Ruská zavařenina (2015) (nagranie teatralne)
Spiknutie (2012)
Tereza Cisovská
Najlepsze filmy:
Slyšení (2017) (nagranie teatralne)
Ruská zavařenina (2015) (nagranie teatralne)
Ostravak Ostravski (2016)
Jan Lefner
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Michal Čapka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bratři Karamazovi (2017) (nagranie teatralne)
Smíření (2020) (nagranie teatralne)
Ruská zavařenina (2015) (nagranie teatralne)
Jan Chudý
Czechy
Najlepsze filmy:
Metanol (2018) (film telewizyjny)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Smíření (2020) (nagranie teatralne)
Štěpán Kozub
Czechy
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bull (2019) (nagranie teatralne)
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Marek Cisovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Slyšení (2017) (nagranie teatralne)
S nadějí i bez ní (2014) (nagranie teatralne)
Vojtěch Lipina
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Modré stíny (2016) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Zuzana Truplová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
S nadějí i bez ní (2014) (nagranie teatralne)
Ruská zavařenina (2015) (nagranie teatralne)
Pavla Dostálová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Smíření (2020) (nagranie teatralne)
Pokłosie (2020) (film telewizyjny)
Na konci září (2015) (film amatorski)
Šimon Krupa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Slyšení (2017) (nagranie teatralne)
Zátopek (2021)
Očitý svědek (2021)
Kristýna Leichtová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bull (2019) (nagranie teatralne)
Obraz Doriana Graye (2010) (nagranie teatralne)
Pierwotniak, Piękniś, Kropka i Karel (2021)
Ondřej Malý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)