Reżyseria:
Herbert FritschMuzyka:
Rudolf MoserObsada:
Gregor Törzs, Leander Haußmann, Herbert Knaup, Ulrich Mühe, Matthias Schweighöfer, Isabella Parkinson, Katja Riemann, Johannes Silberschneider (więcej)Obsada
Gregor Törzs
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Gran Paradiso - Aufbruch ins Leben (2000)
Unser Kindermädchen ist ein Millionär (2006) (film telewizyjny)
Donna Leon (2000) (serial)
Leander Haußmann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Słoneczna aleja (1999)
Die Konkurrentin (1997) (film telewizyjny)
Hotel Lux (2011)
Herbert Knaup
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Nuremberg (2000) (film telewizyjny)
Biegnij, Lola, biegnij (1998)
Ulrich Mühe
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Das Buschgespenst (1986) (film telewizyjny)
Funny Games (1997)
Matthias Schweighöfer
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Oppenheimer (2023)
Frau Ella (2013)
Walkiria (2008)
Isabella Parkinson
Brazylia
Najlepsze filmy:
Allmen (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Das merkwürdige Verhalten geschlechtsreifer Großstädter zur Paarungszeit (1998)
Katja Riemann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Odlotowy sekstet (1997)
Bandits (1997)
Der Verdingbub (2011)
Johannes Silberschneider
Austria
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Odlotowy sekstet (1997)
Die Rebellion (1993) (film telewizyjny)
Corinna Harfouch
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Upadek (2004)
Berlin Calling (2008)
Laura Tonke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Winterschläfer (1997)
Fritz Bauer kontra państwo (2015)
Schimanski (1997) (serial)
Dominic Raacke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Offroad (2012)
EuroTrip (2004)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
André Hennicke
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Sophie Scholl - ostatnie dni (2005)
So weit die Füße tragen (2001)
Markus Meyer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Inga Lindström (2004) (serial)
Peter Fitz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Harmonie Werckmeistera (2000)
Do zobaczenia, chlopcy (1987)
Die Wannseekonferenz (1984) (film telewizyjny)
Susanne Lothar
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lektor (2008)
Biała wstążka (2009)
Poirot (1989) (serial)
Boris Aljinovic
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Flirt (1995)
Tatort (1970) (serial)
7 krasnoludków. Historia prawdziwa (2004)
Anna Thalbach
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Frau Ella (2013)
Baader-Meinhof (2008)
Upadek (2004)
Laura Schuhrk
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Zimmer der Angst (2002) (film telewizyjny)
Rufus Beck
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Mężczyzna - Przedmiot pożądania (1994)
Saphirblau (2014)
Jasper und das Limonadenkomplott (2008)
Jürgen Hentsch
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Totmacher (1995)
Ich war neunzehn (1968)
Tatort (1970) (serial)