Zdjęcia:
Katsuyoshi KishiMuzyka:
Masumi ItōObsada:
Mayumi Yamaguchi, Ryôko Shintani, Miyuki Sawashiro, Yukari Tamura, Mika Kanai, Yū Asakawa, Tomokazu Seki, Makoto Yasumura, Rei Sakuma, Sayaka Ōhara (więcej)Odcinki(29)
-
Sousaku Oyajifuu Sousaku Ojiya / Ganso Angel Parfait Zenbuiri (S03E01)
-
Shuffle French Dessert Nuki / Special Zensai Main Dish Nuki (S03E02)
-
Tokusei Milfeulle no Bikkuri Sand / Hagu Hagu Hug Nabe (S03E03)
-
Reisei Rotosaba Ataritsuki / Tsurutsuru Pasta (S03E04)
-
Bottakuri Salad Bar / Angel Banana no Tatakiuri (S03E05)
-
Yamitsuki Kurumi Pie / Tenshi no Gottani Ajikurabe (S03E06)
-
Geki Rare Fortune Cookie / Gekikara Oko-sama Lunch (S03E07)
-
Sayonara Bokura no Dobinmushi / Higetsuki Galbi-don Koikuchi Sauce (S03E08)
-
Yabou Binbou Bangbangji / Juzutsunagi Teuchi Soba Tsunaginashi (S03E09)
-
Taketori Gozen / Samayoeru Neko Manma (S03E10)
-
Chuumon no Ooi Sushi / Tana kara Botamochi Family Set (S03E11)
-
Juujuu Yakiniku Tabehoudai / Giragira Gaan no Mixed Juice (S03E12)
-
Ponkotsu Ramen Kaedama Ari / Oshimakuri Oshiruko (S03E13)
-
Pyururiku Magical Steak / Ki ni Naru Baum Kuchen (S03E14)
-
Tonsoku no Hiboshi / Top Ganmodoki (S03E15)
-
Sign wa Bouillon / Enjiru Angel Ushiojiru (S03E16)
-
Tokkyuu Ishimochi no Tsumire / Barabara Yunohana Senbei (S03E17)
-
Yochizanmai Shoubuzake / Furufuru Pudding (S03E18)
-
Koibumi Kakiage / Galactic Rose Tea (S03E19)
-
Nakanaka Ochinai Nakaochi / Chokusou Iwaokoshi no Tsumeawase (S03E20)
-
Mahou no Tsuboyaki / Gokkan no Hot Hot-Dog (S03E21)
-
Retry Rice / Tabete wa Ikenai Osonaemono (S03E22)
-
Shimeshime Kobujime / Himono Sen'ya Ichiya (S03E23)
-
Tonikaku Angel Morning Set / Hoshi no Ko Sausage (S03E24)
-
Shinsen Taizukushi / Itohiki Kinshi no Itohiki Nattou (S03E25)
-
Final Dish: Rebecca (S03E26)
-
Meccha! Fried Chicken (S03E27)
-
Haji-kaki Fry Agarisugi (S03E28)
-
Fuilay Puree Jure / Idoudon (S03E29)
Obsada
Mayumi Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
NANA (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Ryôko Shintani
Japonia
Najlepsze seriale:
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Non non bijori (2013) (serial)
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Yukari Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Mika Kanai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
NANA (2006) (serial)
Yū Asakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Makoto Yasumura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Rei Sakuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Monster (2004) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Yūko Sanpei
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Tomo Saeki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ima, soko ni iru boku (1999) (serial)
Gunslinger Girl (2003) (serial)
Abenobaši mahó šótengai (2002) (serial)
富坂晶
Japonia
Najlepsze seriale:
Inujaša (2000) (serial)
Princess Tutu (2002) (serial)
Scrapped Princess (2003) (serial)
Yuko Fukushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
RahXephon (2002) (serial)
Mayumi Akado
Japonia
Najlepsze seriale:
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Gunslinger Girl (2003) (serial)
Full moon o sagašite (2002) (serial)
時田光
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Captain Cubasa (2001) (serial)
Mósó dairinin (2004) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Akio Suyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Shinji Kawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Katsuhisa Hōki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)