Kidó senši gundam SEED - Season 1 (2002) (seria)
Zdjęcia:
Takeshi KatsurayamaMuzyka:
Toshihiko SahashiObsada:
Akira Ishida, Sōichiro Hoshi, Kotono Mitsuishi, Naomi Shindō, Rie Tanaka, Tetsu Shiratori, 笹沼尭羅, Isshin Chiba, Sachi Matsumoto, Yūko Satō, Masayo Kurata, Kôzô Mito, Kiyomitsu Mizu'uchi, Tōru Ōkawa (więcej)Opisy(1)
Orb requests peace talks time and time again, but Azrael of the Alliance turns a deaf ear. The Earth Alliance has already decided to control Orb by force. (Crunchyroll)
Obsada
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Sōichiro Hoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Naomi Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Rie Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Tetsu Shiratori
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
笹沼尭羅
Japonia
Najlepsze seriale:
Planetes (2003) (serial)
Hanbun no cuki ga noboru sora (2006) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Isshin Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Sachi Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Claymore (2007) (serial)
Aoi bungaku series (2009) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Yūko Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Masayo Kurata
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Jungle wa icumo Hare noči Gú (2001) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Kôzô Mito
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
NANA (2006) (serial)
Kiyomitsu Mizu'uchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Toshihiko Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Shigeru Shibuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Hiro Yūki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Shun'ichi Miyamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kidó senši gundam SEED (2002) (serial)
D.N. Angel (2003) (serial)
Jun'ichi Sugawara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)