Šin Kidó senki Gundam Wing
Scenariusz:
Katsuyuki SumisawaZdjęcia:
Youichi OogamiMuzyka:
Kō ŌtaniObsada:
Hikaru Midorikawa, Akiko Yajima, Toshihiko Seki, Shigeru Nakahara, 折笠愛, Takehito Koyasu, Chisa Yokoyama, Naoko Matsui, Osamu Katō, Osamu Ichikawa, Kae Araki, Kinryū Arimoto, Jun'ichi Sugawara (więcej)Opisy(1)
The rebel leader contacts Zechs and asks him to bring his Gundam to outer space. And Trowa, still suffering from amnesia, heads out in a Taurus suit. (Crunchyroll)
Obsada
Hikaru Midorikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Akiko Yajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Toshihiko Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Shigeru Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
折笠愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Chisa Yokoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Naoko Matsui
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Osamu Katō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Osamu Ichikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hokuto no ken (1984) (serial)
Versailles no bara (1979) (serial)
Kidó senši Gundam: Dai 08 MS šótai (1996) (serial)
Kae Araki
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Kinryū Arimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Jun'ichi Sugawara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Daiki Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Isshin Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Keiji Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Toshiyuki Morikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Akio Ōtsuka (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)