Zdjęcia:
Naoyuki WadaMuzyka:
Koutarou NakagawaObsada:
Ai Maeda, 久川綾, Ayako Kawasumi, Kazuko Sugiyama, Nanae Katō, Noriaki Sugiyama, Norio Wakamoto, Junko Minagawa, Yūko Gotō, Hiro Shimono, Satomi Kōrogi (więcej)Odcinki(52)
-
Atarashii Gakkou: Mezase Tomodachi 100-mannin (S02E01)
-
Gakuen Nakayoshi Keikaku: Kigurumi Dance (S02E02)
-
Owarai Kyoudai: Lemon to Melon (S02E03)
-
Ikinari Taigakuu!?: Hajimete no Jugyou (S02E04)
-
Gakuen News: Rein no Joshi Ana Daisakusen (S02E05)
-
Club Katsudou: Fine no Onara Daijikken (S02E06)
-
Itazura Tenshi: Machi wa Oosawagi!? (S02E07)
-
Chiisana Solo no: Dekkai Ketsui (S02E08)
-
Uchuu o Koete: Ensoku Survival (S02E09)
-
Todaeta Yuujou: Lione no Magokoro (S02E10)
-
Atsui ze!: Hatsukoi no Decor (S02E11)
-
Futago Pinch!: Dokidoki no Koukai Jugyou (S02E12)
-
Tenshi to Kenka: Pyupyu no Iede (S02E13)
-
Mystery Tour: Akazuno Tobira no Nazo (S02E14)
-
Toma no Inbou: Stage no Amai Wana! (S02E15)
-
Touma no Shinsou: Hontou no Nakama (S02E16)
-
Iyoiyo Natsuyasumi!: Test de Dai Panic? (S02E17)
-
Natsu Da! Camp ni Goyoujin (S02E18)
-
Tadaima! Fushigiboshi (S02E19)
-
Rein, Pinch!: Koi no Karasawagi (S02E20)
-
Umi de Vacances: Fango to Nakayoshi Keikaku (S02E21)
-
Mou Sugu Shingakki: Nerawareta Chiffon (S02E22)
-
Yarukkyanai!: Point Up Daisakusen (S02E23)
-
Tobe Fine!: Namida to Ase no Puribauaa (S02E24)
-
Mezase Yuushou!: Dance Contest (S02E25)
-
Omedetou!: Tenshi no Half Birthday (S02E26)
-
Tenshi o Sukue!: Ankoku no Prince (S02E27)
-
Aku no Yuutousei: Bibin Toujou (S02E28)
-
Rein ni Omakase: Dokidoki Love Letter (S02E29)
-
Fukkatsu: Ankoku no Prince (S02E30)
Obsada
Juri Takita
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Hidamari Sketch (2007) (serial)
Masato Nishino
Japonia
Najlepsze seriale:
NHK ni jókoso! (2006) (serial)
Clannad (2007) (serial)
Skip Beat! (2008) (serial)
Shinsuke Fukui
Japonia
Najlepsze seriale:
NHK ni jókoso! (2006) (serial)
Šigofumi (2008) (serial)
Bleach (2004) (serial)
朝倉栄介
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Rena Mizushiro
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Kjó kara maó! (2004) (serial)
Kazuko Kojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Lovely Complex (2007) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Deltora Quest (2007) (serial)
Naoki Yanagi
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Basilisk: Kóga ninpó čó (2005) (serial)
Ryuu Itou
Japonia
Najlepsze seriale:
Major (2004) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Texhnolyze (2003) (serial)
Megumi Kojima
Japonia
Najlepsze seriale:
NANA (2006) (serial)
D.N. Angel (2003) (serial)
Spiral: Suiri no kizuna (2002) (serial)
中世明日香
Japonia
Najlepsze seriale:
Sketchbook ~full color'S~ (2007) (serial)
Pani Poni Dash! (2005) (serial)
Kašimaši: Girl Meets Girl (2006) (serial)
Rie Sawaguchi
Najlepsze seriale:
Džúni kokuki (2002) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Chrono Crusade (2003) (serial)
Nozomi Takatsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Naruto (2002) (serial)
Aria (2005) (serial)
金子大悟
Japonia
Najlepsze seriale:
Sword Art Online (2012) (serial)
Minami-ke (2007) (serial)
Shuffle! (2005) (serial)
Tetsuya Kakihara
Niemcy
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Rina Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
鈴木みさと
Japonia
Sachi Sukigara
Japonia
Shinnosuke Tachibana
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Kinoko Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Džinrui wa suitai šimašita (2012) (serial)
Itazura na Kiss (2008) (serial)
Digimon Adventure (1999) (serial)
Wataru Hatano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)