Reżyseria:
Noboru Ishiguro, Masatoshi Tahara, Ken'ichi Imaizumi, Keizō Shimizu, Shigeru Kimiya (więcej)Scenariusz:
Kawanaka ShimaoZdjęcia:
Masaaki FujitaMuzyka:
Shinsuke KazadoObsada:
Ryō Horikawa, Masako Katsuki, Unshō Ishizuka, Norio Wakamoto, Masashi Hironaka, Katsuji Mori, Ryōtarō Okiayu, Yuriko Yamamoto, 二又一成, Atsushi Goto, Ryōichi Tanaka, Kazuhiko Kishino, Kishō Taniyama (więcej)Odcinki(24)
-
Araši no jokan (S04E01)
-
Henkjó nite (S04E02)
-
Nacu no owari no bara (S04E03)
-
Meidó (S04E04)
-
Hacuga (S04E05)
-
Urvashi džiken (S04E06)
-
Kjódži ni kakete (S04E07)
-
Hangjaku wa eijú no tokken (S04E08)
-
Sóheki aiucu! (S04E09)
-
Ken ni Iki... (S04E10)
-
Ken ni Taore (S04E11)
-
Owari naki requiem (S04E12)
-
Mirai e no džosó (S04E13)
-
Kōhi Banzai! (Hōfu Kaizārin) (S04E14)
-
Dóran e no sasoi (S04E15)
-
Aete Buki o Te ni (S04E16)
-
Kozumikku Mozaiku (S04E17)
-
Heiwa e, rjúkecu keiju (S04E18)
-
Konmei no Wakusei (S04E19)
-
Stehibalm Schloss endžó (S04E20)
-
Shinku no Seiro (Kurimuzon Sutārōdo) (S04E21)
-
Brunhild wa či o hoisu (S04E22)
-
Goldenlowe ni hikari naši (S04E23)
-
Jume, mihatetari (S04E24)
Obsada
Nozomu Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Toshio Furukawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Michio Hazama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Monster (2004) (serial)
Gorō Naya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Monster (2004) (serial)
Akira Kamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Yoshito Yasuhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Ryūsei Nakao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ken'ichi Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Sōichiro Hoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hikaru Hanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kaneto Shiozawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Shūichi Ikeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Monster (2004) (serial)
Kōji Totani
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Tadashi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial) - narrator
Učú kjódai (2012) (serial)
Youichi Mitsuhashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Yukitoshi Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Wataru Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Yuri Amano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)