Odcinki(9)
-
Kredit doverija (S02E01)
-
Dvojnoj Ugar (S02E02)
-
Sled bumeranga (S02E03)
-
Dačnyj sezon (S02E04)
-
Praktičeskaja magija (S02E05)
-
Vně igry (S02E06)
-
Smjagčajuščije obstojatělstva (S02E07)
-
Sposobnyj učenik (S02E08)
-
Missija vypolnima (S02E09)
Obsada
Konstantin Khabenskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Admiral (2009) (serial)
Metod (2015) (serial)
Ville Haapasalo
Finlandia
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dolina Muminków (2019) (serial)
Yevgeniy Leonov-Gladyshev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Olga Onishchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Georgiy Shtil
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Artur Vakha
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Виктор Смирнов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Likvidacija (2007) (serial)
Aleksey Devotchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Vyacheslav Lavrov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Evgeniy Ganelin
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Yuriy Galtsev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Semyon Strugachyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Aleksandr Tyutryumov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Fedortsov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Roman Nechaev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Marina Zasukhina
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ku jezioru (2019) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Kirill Pletnyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Štrafbat (2004) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Игорь Головин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Oksana Bazilevich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Sparta (2016) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Irina Goryacheva
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)