VanDread - The Second Stage (2001) (seria)
Twórcy:
Takeshi MoriScenariusz:
Takeshi MoriZdjęcia:
Mitsuhiro KaratoMuzyka:
Yasunori IwasakiObsada:
Michiko Neya, Yumi Kakazu, Hiroyuki Yoshino, Yū Asakawa, Fumiko Orikasa, Tomokazu Seki, Yōko Sōmi, Hideki Tasaka, Sayaka Ōhara, Mayumi Asano, Hisako Kyōda, Moyu Arishima, Sawa Ishige (więcej)Opisy(1)
During a battle in a dense asteroid field, Hibiki is separated from his comrades and discovered by mysterious space dwellers. (Crunchyroll)
Obsada
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yumi Kakazu
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Yū Asakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Fumiko Orikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Yōko Sōmi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Hideki Tasaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Mayumi Asano
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Hisako Kyōda
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Moyu Arishima
Japonia
Sawa Ishige
Japonia
Najlepsze seriale:
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Mitsuo Iwata
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Shiho Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Fullmetal Panic! (2002) (serial)
Yuki Masuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kujira
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Naomi Wakabayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)