Twórcy:
Takeshi MoriZdjęcia:
Mitsuhiro KaratoMuzyka:
Yasunori IwasakiObsada:
Fumiko Orikasa, Mayumi Asano, Mitsuo Iwata, Tomokazu Seki, Yū Asakawa, Rica Matsumoto, Unshō Ishizuka, Sayaka Ōhara, Osamu Saka, Yasunori Matsumoto (więcej)Odcinki(13)
-
Boy Meets Girl (S01E01)
-
Sošite boku wa tohó ni kureru (S01E02)
-
Kore ga wataši no ikiru miči (S01E03)
-
Motto anata o širitakute (S01E04)
-
Amai Wana (S01E05)
-
What a Wonderful World (S01E06)
-
Easy Life (S01E07)
-
Muri Da! (S01E08)
-
Tengoku jori jaban (S01E09)
-
White Love (S01E10)
-
Iššo ni... (S01E11)
-
They Don't Care About Us (S01E12)
-
To Feel the Fire (S01E13)
Obsada
Fumiko Orikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Mayumi Asano
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Mitsuo Iwata
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Yū Asakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Rica Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Osamu Saka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Tetsu Inada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Nonko
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ryōichi Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Noriko Yoshitake
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Midori no hibi (2004) (serial)
Miki Machi'i
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Kanon (2002) (serial)
Yumi Kakazu
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Yuki Makishima
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Witch Hunter Robin (2002) (serial)
タイタニア (2008) (serial)
Hiromi Konno
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)