Wagamama Fairy Mirumo de Pon! - Golden (2003) (seria)
Scenariusz:
Isao ShizuyaZdjęcia:
Noriyuki WatanabeMuzyka:
Nobita HitoyoshiObsada:
Risa Hayamizu, Sōichiro Hoshi, Etsuko Kozakura, Mai Nakahara, Mayuko Omimura, Yukitoshi Tokumoto, Rie Kugimiya, Yukiji, Hitomi, Chiemi Chiba, Noriko Shitaya, Motoko Kumai, Izumi Kikuchi (więcej)Obsada
Risa Hayamizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Sōichiro Hoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Etsuko Kozakura
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Mayuko Omimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Bamboo Blade (2007) (serial)
Yukitoshi Tokumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yukiji
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Blue Exorcist (2011) (serial)
Hitomi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kimi ga nozomu eien (2003) (serial)
Dekiru neko wa kjó mo júucu (2023) (serial)
Chiemi Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Kjógoku Nacuhiko: Kósecu hjaku monogatari (2003) (serial)
Noriko Shitaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Motoko Kumai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Izumi Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Pumpkin Scissors (2006) (serial)
Chie Kōjiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Monster (2004) (serial)
Toshiya Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Masako Jō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Hiroshi Tsuchida
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Mitsuo Iwata
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
根本圭子
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Kurumi Mamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)