Obsada
Nataliya Bondarchuk
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Solaris (1972)
Ty i ja (1971)
Dětstvo Bembi (1985)
Борис Плотников
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Skazka o Zvjozdnom malčike (1983) (film telewizyjny)
Wniebowstąpienie (1977)
Sobačje serdce (1988) (film telewizyjny)
Andrey Orestovich Podoshian
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Mad Dog Coll (1992)
Princessa na gorošine (1976)
Марис Лиепа
Łotwa
Najlepsze filmy:
Dětstvo Bembi (1985)
Junosť Bembi (1986)
Nikolay Burlyaev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Admiral (2009) (serial)
Andriej Rublow (1966)
Kilka dni z życia Obłomowa (1979)
Ivan Burlyaev
Najlepsze filmy:
Koška, kotoraja guljala sama po sebe (1988)
Dětstvo Bembi (1985)
Tajna Sněžnoj Korolevy (2015)
Galina Belyaeva
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Anna Pavlova (1983)
Zavtra byla vojna (1987)
Dětstvo Bembi (1985)
Uldis Lieldidzs
Łotwa
Najlepsze filmy:
Čerez těrnii k zvjozdam (1981)
Bez prava na proval (1984)
U opasnoj čerty (1983)
Algimantas Masiulis
Najlepsze filmy:
Čjornaja strela (1985)
Nikto ně chotěl umirať (1963)
Ballada o walecznym rycerzu Ivanhoe (1983)
Инна Макарова
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Prestuplenije i nakazanije (1970)
Dětstvo Bembi (1985)
Puškin: Posledňaja duel (2006)
Yuriy Moroz
Związek Radziecki
Dmitriy Zolotukhin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Oči čornyje (1987)
Junosť Bembi (1986)
Człowiek z bulwaru Kapucynów (1987)
Ольга Кабо
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Anna Pavlova (1983)
Junosť Bembi (1986)
Priključenija Kventina Dorvarda, strelka korolevskoj gvardii (1988)
Ekaterina Lychyova
Najlepsze filmy:
Dětstvo Bembi (1985)
Yevgeniy Dvorzhetskiy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Cyrulik syberyjski (1998)
Dvadcať šesť dnej iz žizni Dostojevskogo (1980)
Georgiy Martirosyan
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (film telewizyjny)
Vorošilovskij strelok (1999)
Den radio (2008)
Olga Semyonova
Najlepsze filmy:
Protivostojanije (1985) (serial)
Vitaliy Babenko
Związek Radziecki
Konstantin Butaev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Specnaz (2002) (serial)
Peter the Great (1986) (serial)