Ein Taunuskrimi
Reżyseria:
Marcus O. RosenmüllerZdjęcia:
Stefan SpreerObsada:
Tim Bergmann, Felicitas Woll, Kai Scheve, Michael Schenk, Anke Sevenich, Julika Jenkins, Edin Hasanović, Jana Klinge, Julius Römer, Peter Davor (więcej)Obsada
Tim Bergmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Camino de Santiago (1999) (serial)
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Felicitas Woll
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kai Scheve
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Michael Schenk
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Dark (2017) (serial)
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial) - aktor, m.a.
Anke Sevenich
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Odpowiednik (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Julika Jenkins
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Kod wart miliardy dolarów (2021) (serial)
Dark (2017) (serial)
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Edin Hasanović
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Familie Braun (2016) (serial)
Skylines (2019) (serial)
You Are Wanted (2017) (serial)
Jana Klinge
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Julius Römer
Niemcy
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Da kommt Kalle (2006) (serial)
Peter Davor
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Thomas Huber
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Petra Kleinert
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Der Palast (2021) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Merlin Rose
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Okręt (2018) (serial)
Czas tajemnic (2019) (serial)
Susanne Schäfer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Speer und er (2005) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Flash - Der Fotoreporter (1991) (serial)
Michael Brandner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ein Mann steht seine Frau (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Wilson Gonzalez Ochsenknecht
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Clark (2022) (serial)
Okręt (2018) (serial)
King of Stonks (2022) (serial)
Miranda Leonhardt
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Lara Mandoki
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
X Company (2015) (serial)
Wiedeńska krew (2019) (serial)
Okręt (2018) (serial)
Maximiliane Bauer
Niemcy
Najlepsze seriale:
Schimanski (1997) (serial)
Der Alte (1977) (serial)