Reżyseria:
Heinrich BreloerZdjęcia:
Gernot RollObsada:
Armin Mueller-Stahl, Jürgen Hentsch, Monica Bleibtreu, Veronica Ferres, Sebastian Koch, Sophie Rois, Stefanie Stappenbeck, Philipp Hochmair (więcej)Obsada
Armin Mueller-Stahl
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Gra (1997)
Noc na Ziemi (1991)
Blask (1996)
Jürgen Hentsch
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Totmacher (1995)
Ich war neunzehn (1968)
Tatort (1970) (serial)
Monica Bleibtreu
Austria
Najlepsze filmy:
Biegnij, Lola, biegnij (1998)
Cztery minuty (2006)
Amen (2002)
Veronica Ferres
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Les Misérables (2000) (serial)
Neger, Neger, Schornsteinfeger (2006) (film telewizyjny)
Das Wunder von Berlin (2008) (film telewizyjny)
Sebastian Koch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Czarna księga (2006)
Gloomy Sunday - Ein Lied von Liebe und Tod (1999)
Sophie Rois
Austria
Najlepsze filmy:
Wróg u bram (2001)
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Ukryte życie (2019)
Stefanie Stappenbeck
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Komm näher (2006)
Barfuss (2005)
Pizza und Marmelade (2008)
Philipp Hochmair
Austria
Najlepsze filmy:
Eksperyment (2001)
Die Pfefferkörner und der Fluch des schwarzen Königs (2017)
Clara Immerwahr (2014) (film telewizyjny)
Rüdiger Klink
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Cząstki elementarne (2006)
Fritz Bauer kontra państwo (2015)
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Katharina Eckerfeld
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Plätze in Städten (1998)
Nicht alle waren Mörder (2006) (film telewizyjny)
Jürgen Lehmann
Najlepsze filmy:
Schimanski (1997) (serial)
Check-in to Desaster (2001) (film telewizyjny)
Der Abgrund - Eine Stadt stürzt ein (2008) (film telewizyjny)
Carola Regnier
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Lalecet Al Hamaim (2004)
Tag der Idioten (1981)
Die Flambierte Frau (1983)
Wanja Mues
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Pianista (2002)
Krucjata Bourne'a (2004)
Gloomy Sunday - Ein Lied von Liebe und Tod (1999)
Peter Rühring
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Angielski pacjent (1996)
Bandits (1997)
Nichts als die Wahrheit (1999)
Johannes Silberschneider
Austria
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Odlotowy sekstet (1997)
Die Rebellion (1993) (film telewizyjny)
Anna Thalbach
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Frau Ella (2013)
Baader-Meinhof (2008)
Upadek (2004)
Andrea Sawatzki
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das Leben ist eine Baustelle. (1997)
Bandits (1997)
Vom Atmen unter Wasser (2008) (film telewizyjny)
Katharina Thalbach
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Honig im Kopf (2014)
Blaszany bębenek (1979)
Wybór Zofii (1982)
Marian Lösch
Niemcy
Najlepsze filmy:
Nigdzie w Afryce (2001)
Der Dolch des Batu Khan (2004)
Pfarrer Braun (2003) (serial)
András Bálint
Królestwo Węgier
Najlepsze filmy:
Kod wart miliardy dolarów (2021) (serial)
Gloomy Sunday - Ein Lied von Liebe und Tod (1999)
Obywatel X (1995) (film telewizyjny)