Billy Kuckuck
Reżyseria:
Jan RuzickaScenariusz:
Kirsten PetersZdjęcia:
Gunnar FussMuzyka:
Helmut ZerlettObsada:
Aglaia Szyszkowitz, Gregor Bloéb, Ursela Monn, Monika Lennartz, Burak Yigit, Bernd-Christian Althoff, Rüdiger Klink, Bettina Lamprecht, Julia E. Lenska, Michael Keseroglu, Rainer Sellien (więcej)Obsada
Aglaia Szyszkowitz
Austria
Najlepsze seriale:
Die Toten vom Bodensee (2014) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Gregor Bloéb
Austria
Najlepsze seriale:
Mścicielka (2022) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Arme Millionäre (2005) (serial)
Ursela Monn
Najlepsze seriale:
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Türkisch für Anfänger (2006) (serial)
Génesis, en la mente del asesino (2006) (serial)
Monika Lennartz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tannbach (2015) (serial)
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Dr. Schlüter (1965) (serial)
Burak Yigit
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Berlińskie psy (2018) (serial)
Luden (2023) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Bernd-Christian Althoff
Najlepsze seriale:
Okręt (2018) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Chaos-Queens (2017) (serial)
Rüdiger Klink
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Bettina Lamprecht
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Hauptstadtrevier (2012) (serial)
Julia E. Lenska
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Michael Keseroglu
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
4 Blocks (2017) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Rainer Sellien
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Sense8 (2015) (serial)
Outlander (2014) (serial)
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Artjom Gilz
Związek Radziecki
Dirk Ossig
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Rouven David Israel
Niemcy
Najlepsze seriale:
King of Stonks (2022) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Dzika republika (2021) (serial)
Guido Renner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) (2019) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Vivien Sczesny
Najlepsze seriale:
Ein starkes Team (1994) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
SOKO Stuttgart (2009) (serial)
Johanna Dost
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Rote Rosen (2006) (serial)
Luan Gummich
Najlepsze seriale:
Schimanski (1997) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Julia Grafflage
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Die Sitte (2003) (serial)
Tijan Njie
Niemcy
Najlepsze seriale:
SOKO Köln (2003) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Alles was zählt (2006) (serial)