Reżyseria:
Roy RowlandScenariusz:
Jerome WeidmanZdjęcia:
Harold J. MarzoratiMuzyka:
Jeff AlexanderObsada:
Van Johnson, Ann Blyth, Steve Cochran, Marjorie Rambeau, Richard Eyer, Harold J. Stone, Philip Coolidge, Lurene Tuttle, Dean Jones, Malcolm Atterbury (więcej)Obsada
Van Johnson
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Two Girls and a Sailor (1944)
Madame Curie (1943)
Ann Blyth
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Mildred Pierce (1945)
Brute Force (1947)
Thunder on the Hill (1951)
Steve Cochran
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Najlepsze lata naszego życia (1946)
Biały żar (1949)
Storm Warning (1951)
Marjorie Rambeau
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Rains Came (1939)
Wojny drapieżców (1943)
Niagara (1953)
Richard Eyer
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Desperate Hours (1955)
Fort Dobbs (1958)
The 7th Voyage of Sinbad (1958)
Harold J. Stone
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Między linami ringu (1956)
Olsen-banden på spanden (1969)
Philip Coolidge
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Bon Voyage! (1962)
Północ - północny zachód (1959)
Lurene Tuttle
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Psychoza (1960)
The Name of the Game (1968) (serial)
Marzenia o domu (1948)
Dean Jones
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Między linami ringu (1956)
Tea and Sympathy (1956)
Koci detektyw (1965)
Malcolm Atterbury
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Północ - północny zachód (1959)
Rio Bravo (1959)
Ptaki (1963)
Richard Collier
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Hello, Dolly! (1969)
Obława (1966)
The Hangman (1959)
Lester Matthews
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Pan Verdoux (1947)
The Sea Hawk (1940)
Harry Tyler
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
After the Thin Man (1936)
A Night at the Opera (1935)
Rock Around the Clock (1956)
Jonathan Hole
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Absolwent (1967)
The Name of the Game (1968) (serial)
The Split (1968)
Peter Leeds
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Stalag 17 (1953)
Come Back, Little Sheba (1952)
The Devil's Disciple (1959) - narrator
Claire Carleton
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Barkleys of Broadway (1949)
Mildred Pierce (1945)
Westward the Women (1951)
Lewis Martin
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
As w potrzasku (1951)
Sudden Fear (1952)
Człowiek, który wiedział za dużo (1956)
Robert Burton
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Spirit of St. Louis (1957)
The Bad and the Beautiful (1952)
Ptasznik z Alcatraz (1962)
Irene Tedrow
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Rodzice, miejcie się na baczności (1961)
Julius Caesar (1953)
Columbo (1971) (serial)
Alexander Campbell
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Anatomia morderstwa (1959)
From the Terrace (1960)
Them! (1954)