Moonlight Mile - 1st Season - Lift Off (2007) (seria)
Scenariusz:
Akinori EndôZdjęcia:
Hiroshi ÔnishiMuzyka:
Kan SawadaObsada:
Hiroaki Hirata, Kazuhiko Inoue, Masaki Terasoma, Nobuaki Fukuda, Kinryū Arimoto, Hiroomi Sugino, Michiko Neya, Kaho Kôda, 西前忠久, Tōru Ōkawa, Jun Hazumi, Risa Hayamizu, Masaharu Satō, 田原正治 (więcej)Obsada
Hiroaki Hirata
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Masaki Terasoma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Nobuaki Fukuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Kinryū Arimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hiroomi Sugino
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kaho Kôda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
西前忠久
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Jun Hazumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Risa Hayamizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Masaharu Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
田原正治
Japonia
Najlepsze seriale:
Psycho-Pass (2012) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Dai Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Masaya Takatsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Grappler Baki: Saidai Tournament Hen (2001) (serial)
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
小松由佳
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Masahito Yabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Ken Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Masataka Sawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Higaši no Eden (2009) (serial)