Moonlight Mile - 2nd Season - Touch Down (2007) (seria)
Scenariusz:
Akinori EndôMuzyka:
Kan SawadaObsada:
Hiroaki Hirata, Kazuhiko Inoue, Masahito Yabe, 天田益男, Kinryū Arimoto, Hiroomi Sugino, Tetsu Inada, Susumu Chiba, Kazunari Tanaka, Michiko Neya, 福山潤, Hiroshi Kamiya, Miho Yamada, Masaru Ikeda (więcej)Obsada
Hiroaki Hirata
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Masahito Yabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
天田益男
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kinryū Arimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hiroomi Sugino
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Tetsu Inada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Susumu Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Kazunari Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Hiroshi Kamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Miho Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Trigun (1998) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Seikai no Senki (2000) (serial)
Masaru Ikeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Hiroshi Shirokuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Tarô Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Michael Shitanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Seihó bukjó Outlaw Star (1998) (serial)