Scenariusz:
Akinori EndôMuzyka:
Kan SawadaObsada:
Hiroaki Hirata, Kazuhiko Inoue, Yoshinori Sonobe, Kikuko Inoue, Tōru Ōkawa, Unshō Ishizuka, Yuki Makishima, Hisayo Mochizuki, Tomoko Kawakami (więcej)Serie(2) / Odcinki(26)
-
1st Season - Lift Off (2007) - 12 odcinków
-
2nd Season - Touch Down (2007) - 14 odcinków
Obsada
Hiroaki Hirata
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Yuki Makishima
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Witch Hunter Robin (2002) (serial)
タイタニア (2008) (serial)
Hisayo Mochizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
xxxHOLiC (2006) (serial)
Soul Eater (2008) (serial)
Bleach (2004) (serial)
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Michael Shitanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Seihó bukjó Outlaw Star (1998) (serial)
Ken Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Dai Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Mai Kadowaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Hironori Miyata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Rie Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Masaki Terasoma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mika Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Kiddy Grade (2002) (serial)
Final Fantasy: Unlimited (2001) (serial)
Yoshino Ōtori
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Naoki Imamura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Kaiba (2008) (serial)
Kidó senši gundam SEED (2002) (serial)
Hiroki Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)