Zdjęcia:
Toyomitsu NakajoMuzyka:
Toshiaki HatakeyamaObsada:
Mayumi Iizuka, Junko Noda, Ken'ichi Suzumura, Kenji Nojima, Takehito Koyasu, Yui Horie, Daisuke Sakaguchi, 伊倉一恵, Sakiko Tamagawa, Shōtarō Morikubo (więcej)Odcinki(24)
-
Waga Na wa Orphen (S01E01)
-
Či no hačigacu no kjófu (S01E02)
-
Waga tabidači ni udoe nakamatači (S01E03)
-
Waga Hanazono ni Nemure Mamono (S01E04)
-
Dragon ni idakareši miko (S01E05)
-
Waga mori ni hoero ókami (S01E06)
-
Bartanders no Iseki (S01E07)
-
Tenma no madžo no himicu (S01E08)
-
Unga no mijako no onna (S01E09)
-
Waga inoči ni šitagae kikai (S01E10)
-
Leki no čísana bóken (S01E11)
-
Waga júdžó no ebi otoko (S01E12)
-
Waga furusato ni kaeri cuioku (S01E13)
-
Koerarenu Omoi... (S01E14)
-
Gekka no madžucuši (S01E15)
-
Ebi Otoko Futatabi (S01E16)
-
Waga curugi ni himerareši nazo (S01E17)
-
Teméra tottoto curugi kaese! (S01E18)
-
Sorezore no Omoi (S01E19)
-
Nidži-iro no himicu (S01E20)
-
Seinaru Kako no Gen'ei (S01E21)
-
Majoeru aoki hitomi (S01E22)
-
Madžo Azalie (S01E23)
-
Waga tabidži no šúen (S01E24)
Opisy(1)
When the most prestigious university of magic loses Orphen, their most talented student, they'll do anything to get him back. (HIDIVE)
Obsada
Mayumi Iizuka
Japonia
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Monster (2004) (serial)
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kenji Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Daisuke Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
伊倉一恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Sakiko Tamagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Shōtarō Morikubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Konami Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Digimon Adventure (1999) (serial)
Hekiru Shiina
Japonia
Najlepsze seriale:
Hataraku saibó Black (2021) (serial)
Girls und Panzer (2012) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Takayasu Usui
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Monster (2004) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Akimitsu Takase
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Matsuo Matsuo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Yumiko Nakanishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Barakamon (2014) (serial)
Heppoko džikken Animation Excel Saga (1999) (serial)
Jami no macuei (2000) (serial)
Yoshiko Okamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
GTO (1999) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Hikari Tachibana
Japonia
Najlepsze seriale:
Inujaša (2000) (serial)
Kjúkecuki Miju (1997) (serial)
Fumio Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yûji Fujishiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Noir (2001) (serial)