Reżyseria:
Philippe TriboitZdjęcia:
Bruno PrivatMuzyka:
René-Marc BiniObsada:
Robin Renucci, Isabelle Renauld, Frédéric Pellegeay, Walid Afkir, Laurent Bateau, Jindřich Hinke, Miroslav Krejča, Daniel Margolius, Michal Roneš, Libuše Štědrá, Filip Tomsa, Benjamin Bellecour (więcej)Obsada
Robin Renucci
Francja
Najlepsze filmy:
Les Misérables (1982)
Taking Sides (2001)
Masques (1987)
Isabelle Renauld
Francja
Najlepsze filmy:
Uciekinierzy (1986)
Wieczność i jeden dzień (1998)
Cyrulik syberyjski (1998)
Frédéric Pellegeay
Najlepsze filmy:
Miłość od pierwszego ugryzienia (2014)
Un homme idéal (2014)
La Mentale (2002)
Walid Afkir
Najlepsze filmy:
Zakochany Paryż (2006)
Ukryte (2005)
Kod nieznany (2000)
Laurent Bateau
Francja
Najlepsze filmy:
Koncert (2009)
Śmiertelny układ (2001)
Le Goût des merveilles (2015)
Jindřich Hinke
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Vlci (1990) (film telewizyjny)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Miroslav Krejča
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Daniel Margolius
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Poslední motýl (1990)
Bumerang (1996)
Michal Roneš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jedno życie (2023)
Libuše Štědrá
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Filip Tomsa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Vůně vanilky (2001) (film telewizyjny)
Benjamin Bellecour
Najlepsze filmy:
Edmond (2018)
Bon voyage (2003)
La Belle Saison (2015)
Jean-Marc Roulot
Francja
Najlepsze filmy:
Bulion i inne namiętności (2023)
Une affaire de femmes (1988)
Świętoszek (1984)
Louise Szpindel
Najlepsze filmy:
Alex Hugo (2014) (serial)
La Bête du Gévaudan (2003) (film telewizyjny)
Une femme d'honneur (1996) (serial)
Jan Rouiller
Najlepsze filmy:
Wielki błękit (1988)
Le Cousin (1997)
Série noire (1984) (serial)
Marie Berto
Belgia
Najlepsze filmy:
Mikołajek (2009)
Wirus i Oktan (2015)
L'Enfant de Personne (2021) (film telewizyjny)
Christophe Rouzaud
Najlepsze filmy:
36 (2004)
Pan Batignole (2002)
Jean-Philippe (2006)
Jean-Philippe Puymartin
Francja
Najlepsze filmy:
Mon oncle d'Amérique (1980)
Ernest i Celestyna: Misja muzyka (2022)
L'Affaire SK1 (2014)
Adrien Saint-Joré
Najlepsze filmy:
Przyjaciel gangstera (2003)
Wewnętrzny wróg (2007)
Grand Central (2013)
Samuel Dupuy
Najlepsze filmy:
Les Fragments d'Antonin (2006)
Robin Hood (2010)
Dzień Bastylii (2016)